Názory aneb jak se mi jeví svět...

Ať to, co vlastním, přináší užitek také jiným,
a to v duchu moudrosti, jež se sdílí a nikoliv hádá...

Obrázky?
 * Pocta C. G. Jungovi >>> *

LIDÉ A ZEMĚ

Spřátelené

Profi Odkazy

UniBook.com

Vydejte zdarma svou knihu - publikujte
---------------------------

Proofreading.cz

Kouzlo slov ve vašich službách...
---------------------------

Slovník cizích slov

Obrazy

Abstrakce v obrazech doposud nepublikovány...

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9985":
supinfo
bubonic20
Milá Myško,

srdce mi buší vzrušením...nabídla si mi splnění mého snu! To se nestává často. Chápu, že se hodnota obrazu nedá určit a že se s nimi nerada loučíš, také bych se s nimi nerad loučil. Budu určitě kontaktovat. Děkuji mockrát, dnes nebudu spát :)
myska33
Milý Bubonic20,

výstavu jsem měla jednu s jinými obrazy v Berouně. Pole návštěvní knihy soudím, že se vystavované obrazy líbily. Tehdy nešlo ale o abstrakci a byla to pouze neprodejní výstava. Své obrazy porůznu posílám do světa prostřednictvím svých přátel...

Docela jsi mě svým přáním zaskočil, co se týče jejich ceny. Motýlí křídlo je pověšeno v mé kanceláři, kde pracuji a kolegyním se také líbí, jak mne to téma může prý napadnout. Těší mne tvůj obdiv mých děl, a nenapadlo mne jim zatím přikládat nějakou finanční hodnotu.

Své obrazy maluji a vytvářím, protože věřím, že je to moje osobní cesta vyjádření se k tomuto světu a k mým prožitkům.

Nerada se se svými dílky loučím, ale dávám šanci individuální dohodě, kdy mne potěší, že bude obraz u člověka, který jej ocení.

Pokud máš vážný zájem o zakoupení či získání některého z obrazů, můžeš mne kontaktovat prostřednictvím administrátora těchto stránek na adrese stojmenov@seznam.cz
____________________________
Myška
bubonic20
Kde se dají koupit?? :))) Myško, je to úžasné, miluji abstrakci, každý týden koukám na Artmix a stále sním o tom, že jednou možná si nějaký takový obraz pořídím...vystavuješ někde? Mám strašně rád, když je dílo více než dvou rozměrné a Tvoje dílo je nejen trojrozměrné, díky materiálům, které používáš, ale je dokonce více rozměrné, protože dalšími rozměry zasahuje mou mysl, mé srdce. Děkuji Ti za něj...
myska33
Co k tomu můžu dodat? Děkuji za krásnou odezvu. Každý vidí a cítí, co právě potřebuje. Těší mě, že mé obrazy jsou takto inspirativní, obzvláště když tuším, která spřízněná duše mně poslala svůj upřímný příspěvek.


____________________________
Myška
Motýlek....polámaná křidélka má starosti smutek,,je to cítit z obrázku,jak použité barvy tak styl,asi jsi měla Myško splín na duši,krásné ale smutné zasmušilé.....tanečnice ...ta je sama od sebe rozvlněná jak vlnky na moři ,je veselá a podává ten nejlepší výkon,jaký dovede podat,,,,a nakonec akvarium...k tomu není co dodat je to okouzlující a uklidnující pohed ,,,,ztišení sama sebe je rybybičky a voda ....díky Myško....:))
myska33
Tyto obrazy nebyly doposud nikde oficiálně publikovány... Jste prvními, kteří je mohou spatřit a vyjádřit svůj názor. Vaše příspěvky uvítám, protože mne potěší a dají smysl mé další tvorbě.
____________________________
Myška

 
Chat pro prima lidi... Vstupte ;-)

Administrátor stránek, který vám může udělit práva...
stojmenov{zavináč}seznam{tečka}cz


Počítadlo - jednou denně z počítače (IP):
Aukro.cz